facebook

W naszym życiu często bywa tak, że jesteśmy świadkami jakiś „dziwnych” zjawisk, tam gdzie mieszkamy czy tam gdzie pracujemy. Bywa też tak, że w naszej rodzinie czy naszych bliskich znajomych dzieje się coś „złego” to znaczy: ciągłe choroby, często trwające miesiącami, przewlekłe osłabienia organizmu, do tego jeszcze problemy w pracy, brak gotówki, problemy małżeńskie, brak zrozumienia u partnera, problemy z dziećmi i itd. Żyjemy tak latami, walczymy z przeciwnościami losu i nie zdajemy sobie sprawy, że przyczyną tych ciągłych problemów , niepowodzeń mogą być różne formy negatywnych energii (byty, klątwy itd.)w pomieszczeniach w których przebywamy. Dlatego niezbędne jest oczyszczanie energetyczne. Nawet do przedmiotów, które trzymamy w domu mogą być doczepione różne negatywne energie np. po poprzednich mieszkańcach czy różnych zawirowaniach historycznych (stare domy, mieszkania „po kimś” itd.). Negatywną energię zbieramy także od innych osób w autobusie, pociągu czy w innych zatłoczonych miejscach. Przykleja się do nas latami wpływając na nasze zdrowie. Ale nasze życie nie musi być tak uciążliwe. Oczyszczenie energetyczne usuwa większość barier. Oczyszczać należy pomieszczenia w których spędzamy najwięcej czasu czyli mieszkanie, pomieszczenia gdzie pracujemy, także działki na których pobudowaliśmy dom a nawet samochód. Oczyszczać energetycznie należy nawet pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą, a także stare meble używane przez wiele lat przez inne osoby.

Takie oczyszczanie energetyczne zabezpiecza nas, nasze rodziny a przede wszystkim nasze dzieci (są najbardziej podatne) przed chorobami i niepowodzeniami życiowymi. Tym zabiegiem wprowadzamy korzystne zmiany w życiu prywatnym i zawodowym.

Po oczyszczaniu energetycznym należy ustawić meble, a przede wszystkim łóżko i biurko zgodnie z datą urodzenia oraz prawidłowym przepływem energii.

Więcej informacji tel. kom. 660 408 315.

Wykorzystanie zawartych tekstów z mojej strony poprzez powielanie stanowi naruszenie praw autorskich. Nazwa "neuro-masaż" - zastrzeżona przez autora.

Jesteś Liczniki internetowe gościem.

kim jestem? | moje zabiegi | kontakt | artykuły prasowe | ciekawostki | filmy

© 2009 copyright Adam Białecki | realizacja: AR Jankowski.media.pl