facebook

Terapia dotycząca oczyszczania organizmu z toksyn, grzybów, pasożytów, bakterii

Wiele osób, dbających o swoje zdrowie lub mając jakieś dolegliwości, próbuje oczyścić swój organizm. Stosują różne metody, np. Piją zioła, przyjmują tabletki, które przeczyszczają, płuczą jelita, piją soki itp. Ale te wszystkie metody, to stanowczo za mało, żeby oczyścić poszczególne narządy wewnętrzne. Poza tym, wielokrotnie stosując zioła, reakcja jest odwrotna, bo zupełnie nieświadomie zanieczyszczamy jeszcze bardziej wątrobę i zagęszczam też niepotrzebnie krew.

Moja terapia oczyszcza poszczególne narządy wewnętrzne bardzo dokładnie, gdzie poprawiane jest także unerwienie i ukrwienie danego narządu, co powoduje odmłodzenie tego narządu o jakieś 20 lat.

I właśnie dzięki temu mniej chorujemy i wolniej się starzejemy. Podczas tej terapii oczyszczającej likwidujemy nadwage ciała, a przy tak odmłodzonych narządach nie tyjemy. Spalanie tłuszczu jest dużo szybsze i skuteczniejsze. Ma to również korzystny wpływ na naszą skórę.

Podczas tej terapii likwidowane są także automatycznie wszelkie toksyny, grzyby, pasożyty i bakterie, które są intruzami w naszym organiźmie.

Oczyszczanie przynajmniej z toksyn, najlepiej stosować co pół roku, wtedy mamy szansę na zdrowe i długie życie.

 

Wykorzystanie zawartych tekstów z mojej strony poprzez powielanie stanowi naruszenie praw autorskich. Nazwa "neuro-masaż" - zastrzeżona przez autora.

 

 

© 2009 copyright Adam Białecki | realizacja: AR Jankowski.media.pl