facebook

Terapia dotycząca chorób neurologicznych

- Stwardnienie rozsiane
- Zanik mięśni
- Alzheimer, Parkinson
- Padaczka, porażenie mózgowe itp.

Wszystkie badania na świecie nad ww. Chorobami neurologicznymi potwierdzają, że przywrócenie prawidłowego impulsu elektrycznego w określonym obszarze mózgu reguluje funkcjonowanie całych grup neuronów. I dlatego są stosowane na świecie różne metody leczenia i tak np.: głeboka stymulacja mózgu (Parkinson), neurostymulator – zespół neurochirurgów pod kierownictwem Andresa Lozano z Universytet of Toronto.

Zaś naukowcy z Universytetu w Południowej Karolinie testowali białko (TSPO) występujące w zewnętrznej błonie mitochondrialnej. Okazało się, że to białko chroni komórki nerwowe. Ale nie było testów na ludziach.

Zaś naukowcy z Tel Awiwu prowadzą badania HBOT, czyli Henowej komory Hiperbarycznej – dr Shai Efrati. Jest to metoda, która jest w stanie skorygować metaboliczne anomalie przed początkim głębokiej demencji komórek nerwowych, gdyż jeszcze taka aktywność ma sens.

Te i wiele innych informacji medycznych oraz wiedza o strukturze i działaniu mózgu, umożliwiły mi stworzenie bardzo specjalistycznej terapii bioenergoterapeutycznej, która łączy wszystkie spostrzeżenia i wyniki badań naukowców.

Terapia ta polega na usunięciu  sposób energetyczny uszkodzeń w systemie nerwowym, a to automatycznie przywraca prawidłowy impuls elektryczny pomiędzy komórkami nerwowymi. Efekt jest nioezwykły. Chorym przywracane są funkcje ruchowe, a także poprawia się ich stan psychiczny.

Poza tym choroby neurologiczne mają często podłoże genetyczzne, dlatego w mojej terapii podczas każdego zabiegu systematycznie regeneruję uszkodzony gen. Daje to ogromną szansę na normalne funkcjonowanie w życiu prywatnym i zawodowym osobom chorym.

Podsumowując:
Moja terapia pomaaga każdemu choremu bez względu na uszkodzenia systemu nerwowego. I tak np.: stwardnienie rozsiane SM – prawie całkowicie usuwam w początkowej fazie rozwoju choroby. Przy bardziej zaawansowanych zmianach podczas moich zabiegów cofaja się objawy fizyczne. W przypadku np. Padaczki, po moich zabiegach zmniejsza się ilość impulsów elektrycznych, co eliminuje ataki drgawek u chorego.

I tak mozna wymieniać wiele przypadków, które „wyleczyłem”. To dowód na to, że moja terapia daje bardzo dobre rezultaty, bez względu na zaawansowanie choroby.

 

Wykorzystanie zawartych tekstów z mojej strony poprzez powielanie stanowi naruszenie praw autorskich. Nazwa "neuro-masaż" - zastrzeżona przez autora.

 

 

© 2009 copyright Adam Białecki | realizacja: AR Jankowski.media.pl