facebook

Terapia antyrakowa

Rak, to obecnie jedna z najgroźniejszych chorób, która dotyka ludzi bez względu na pochodzenie, wiek, czy status społeczny.

Moja terapia antyrakowa to połączenie ogromnej wiedzy medycznej z unikalnymi moimi zdolnościami wrodzonymi oraz silną energią. Stworzyłem zabiegi nowej generacji podczas których bardzo precyzyjnie docieram energią i likwiduję komórki nowotworowe, bez względu na rodzaj, strukturę i formę nowotworu. Jednocześnie podczas wykonywania zabiegów, w ten sam sposób docieram do przerzutów, a także róznolegle usuwam komórki nowotworowe pływające we krwi. Jest to proces systematyczny i podobny do działania chemioterapii, tylko bez skutków ubocznych.

Efektem takich zabiegów jest systematyczne zmniejszanie nowotworu, co doprowadza do całkowitego zniknięcia. W chwili obecnej nie ma bardziej skutecznej metody na usunięcie i zablokowanie rozwoju komórek nowotworowych z organizmu.

Moją terapią antyrakową pomogłem wrócić do zdrowia wielu ludziom, którzy zgłosili się do mnie z chorobą nowotworową. I tak usunełem = „wyleczyłem” z nowotworu: żołątka (także dzieci), dwunastnicy, wątroby, trzustki, płuc, jelita grubego, jajników, macicy, prostaty, guzy piersi, gózy mózgu.

Zmniejszanie guzów nowotworowych następuje od 2 miesięcy do około pół roku od rozpoczęcia korzystania z zabiegów. Tak wynika ze statystyki, którą skrupulatnie prowadzę. Zmniejszanie nowotworu następuje u każdej osoby, bez względu na rodzaj nowotworu.

Podczas terapii antyrakowej również wzmacniany jest cały organizm i to wszystko powoduje bardzo dużą skuteczność.

Chciałbym zaapelować do osób chorych na raka, aby zgłaszali się jak najszybciej na zabiegi i nie dopuszczali do dużego rozwoju choroby. Wiem i miałem wiele takich przypadków osób chorych, którzy wierzyli, że chemioterapia ich wyleczy. A jak ssię tak nie działo, to dopiero szukali pomocy gdzie indziej. Jest to bardzo duży błąd. Leczenie nowotworu trzeba zacząc jak najszybciej, wtedy jest większa szansa na wyleczenie. Moje zabiegi doskonale wspomagają także działanie chemioterapii i eliminują jej uciążliwe dla wielu chorych skutki uboczne.

 

Wykorzystanie zawartych tekstów z mojej strony poprzez powielanie stanowi naruszenie praw autorskich. Nazwa "neuro-masaż" - zastrzeżona przez autora.

 

 

© 2009 copyright Adam Białecki | realizacja: AR Jankowski.media.pl